Mbi Muziken

yessssssssssssss!!!

yesss po mos beje chit-chat se te mbyta :stuck_out_tongue:

ckemi cate :ciao:
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ciao labja…:D:mrgreen:

te pelqen muzika…:stuck_out_tongue:

hahahaha…shum fare. Ca bere sot per drek :stuck_out_tongue:

Rissoto alla milanese.Do na urdherosh per dreke???:slight_smile:

po patjeter…flm . Po me thuaj pak si i ben miii…ta mesoj edhe un :roll: … :stuck_out_tongue:

tani nuk tregohen te gjitha…:Pse pastaj me vjedh zanatin…:Pte siguroj vec qe eshte shume e shijshme.:slight_smile: pyet Auroren po nuk besove:P

mos me thuaj qe je guzhunjere miii :stuck_out_tongue: . Mos ki merak…se gatimi nuk eshte pika ime e fort…per te qen te sinqert :stuck_out_tongue:
ej katia…ku e ke ber gjimnazin ti ??

jo jo…kam pak qe kam mesuar te gatuaj disa pjata te mira…:Pune e kam bere tek “ALI DEMI”,po ti???

aty e kam ber edhe un :stuck_out_tongue: …nja ca vite me von nrm . mos me thuaj qe e ke pas edhe ne klas auroren…se dhe ajo ali demse esht :stuck_out_tongue:

jo jo nuk e kam pasur ne klase,eshte akoma e vogel ajo.:bebe::stuck_out_tongue:

aa kte se dija , shikon ti :stuck_out_tongue:
auorora se harrova fare…shum i bukur shkrimi :stuck_out_tongue:

po shume i bukur eshte…me vodhe mendimin…hahahahahahahahahhaa:P

hahahahahahahaha …

Ok…une thjesht jam pa fjale goca…une keto shkirme i adhuroj…i beje me zemer…punoj pas tyre…dhe nuk do doja kurrsesi te behet nje tabel muhabeti…dhe nuk eshte mire te flitet per "ca gjelle bere sot? kur une siper kam bere dicka qe nuk ka lidhje me te…gjithsesi…faleminderit per komplimetet…

e kemi per detyre…:stuck_out_tongue:

Pse vet e paske shkruajt?? kur te kem kohe do e lexoj:)

ah dhe nje vrejtje te vockel kisha per kete shkrimin:ato hahahahaha-te sikur ja prishin bukurine gjithe ketij rrefimi qe te le me goje hapur:Pmundohu te jesh me serioze se shkrimtaret nuk fusin gjera te tilla ne shkrimet qe bejne,thjesht i ke prishur bukurine.mendimi im dhe jo kaq gjate se na lodhe nga syte.:stuck_out_tongue:

une e dashur nuk i shkruaj per njerzit qe iu lodhen syt keto shkrime…por per ata qe kenaqen duke i lexuar…

kur te me duhesh do te te marr si kritike arti…se ke nje dhunti qe pak e kane…:slight_smile:

      • Updated - - -

Po vete Olsen…ok…lexoje kur te duash :slight_smile: