Mbi titullin e temave!

Kukulla here tjeter mos gjyko te tjeret por ne fillim gjyko veten tende kur ti shohesh lajmerimet e te tjerve lexoi mire rri nja dy-tree ore ti kuptosh pastaj kthe pergjigje mire se po shoh se sqeke aq e afte per te kuptuar pytjet e te tjerve ,sa per temen qe kam shkruajtur une <<NDIHME SA ME SHPEJT JU LUTEM>> ti ske kuptuar asnje gje, une nuk kam kerkuar si te shkarkoj ose spo di me shkarku dhe dua nje program per shkarkim, por kam thene qe sa here qe shkakoj nuk ma hpen videot;-Windows canot open this file- kopton dhe desha nje ndihme te thjeshte se kjo nuk eshte ne forum,ose mund te jete por e sheh vetem ti ok se une se shoh,dhe e dyta e shkrujta te PYESNI EKSPERTET dhe une besoj se ti sje ekspert-(esperte).
FALIMINDERIT

Ishte nje keqkuptim, nuk eshte nevoja ta beni replike.

Pershendetje Toni,

Kuklla vetem te keshilloj si duhet te sillesh ne raste te tilla!
Pikerisht qe te marresh ndihme sa me shepjt, siç e thashe titulli duhet te korespondoj me ndihmen apo problemin tuaj, perndryshe do te spostohet ne koshin e forumit dhe ndihma ne kete rast nuk eshte e vlefshme.
Pergjigjet jane vullnetare dhe ai qe ka informacione mbi problemin e shkruan kur gjen mundesine apo kohen pa asnje detyrim! Nqs eshte urgjente siç e koncepton fare mire mund te telefonini sherbimit qe ju mundesone lidhjen e internetit pasi ju e pagoni ne kete rast.

Besoj se nuk ka me gje te paqarte! Kalofsh mire!