Me Boni Dot Nje Logo.

me boni dot ni logo te vogel qe tja jap website te tjera per sponsor qe e keni parasysh kur e vejn logon e website si sponsor po deshet bomani flm.

Ju lutem lexo guiden si behet kerkesa per nje logo/firm etj

duhen informacione me shtesh… permasat, ngjyrat, etj

pastaj… jo ma bej pak me te vogel, jo kafen e dua te zeze…etj si keto

gjithe te mirat

emptyyyyyyyyyyyy

sa origjinal qe je :lol:

Atdheu Me Te Madhe
pak me poshte vin The Land Of Dreams ?

JA ku eshte Atdheu

emptyyyyyyyyyyyyyyyyy

ej a ban edhe mu nje logo si te useri-ri vetem qe pak me te vogel edhe shenon Besfort.Biz posht mir se vini nese ban ok

me gezime

Kerkoj nje logo ALTIN 1A

Flm :slight_smile:

[quote=Altin111";p="4415]Kerkoj nje logo ALTIN 1A

Flm :)[/quote]

Ndonje preference, po ta bejm dhurat x ditelindje

dhe 100 Vjec u befsh

persh all . ma beni dot nje logo te vogel sa per sponsor ta vej neper website e ke parasysh e vogel permasat si di sa i ka por sic e kan ca website qe kane sponsort ma boni me nick ATDHEU . flm

[quote=ReniX";p="4420][quote=“Altin111”;p=“4415”:3sh7xpn7]Kerkoj nje logo ALTIN 1A

Flm :)[/quote]

Ndonje preference, po ta bejm dhurat x ditelindje

dhe 100 Vjec u befsh[/quote:3sh7xpn7]

E dua pamjen te jete me flamur usa po pati mundesi dhe emri im mbi te :slight_smile:

Flm per urimin :wink:

Per Altinin

Per Atdheun

qenke i papare

[quote=ReniX";p="4618]Per Altinin

Per Atdheun
[/quote]

Flm :slight_smile: :roll:

Po bej kerkese per nje foto me 640px X 200px foton . foton e du qe ta vej ne website si chat
qe te klikin aty dhe te hyjne ne chat boj ca goca cuna aty thuj hyni ne chatin tone . edhe posht vin https://www.atdheu.1talk.net edhe ne mes boje si te pa dukshme pak ATDHEU flm shum !!!

[quote=useri-ri";p="4780]Po bej kerkese per nje foto me 640px X 200px foton . foton e du qe ta vej ne website si chat
qe te klikin aty dhe te hyjne ne chat boj ca goca cuna aty thuj hyni ne chatin tone . edhe posht vin https://www.atdheu.1talk.net edhe ne mes boje si te pa dukshme pak ATDHEU flm shum !!![/quote]

Shiko nuk me pelqeu qe ke marre imazhet nga lirenti.com dhe i ke futur ne websitin tend… sme duket se ka ndonjeri ndonje leje ta bej kete… :evil:

:evil: :evil:

besoj se ti kemi plotesuar deshirat per çdo logo qe ke kerkuar…

prandaj eshte dhe kjo hapesire ketu, per te kerkuar ato qe keni nevoj, dhe kete e bejm pa ju kerkuar asnje detyrim financiar $

kesaj radhe kerkesa nuk do te plotesohet, pa hequr imazhet.

Gjithe te mirat

lene fare :stuck_out_tongue:

Dua edhe une nje, beje si te duash :wink:

ja dhe kerkesa qe ke bere: