Më ka marr malli...!

Të gjithve na merr malli për dikënd apo për disa momente të bukura që jeta na i dhuron! e pra le ti kujtojm ato duke i shkruar e duke u lehtësuar sadopak nga malli teksa na “vret” në brendësi. :frowning:

…po cfare na hap kshu temash mo djale…:frowning: na bere pervec se te mendojme dhe melankolik tani.:frowning:

e kom dit… E kom dit qe ti kur t’vish, pa na shti me kajt se len! :stuck_out_tongue: (po po!)

Le se s’po m’dalin as fjelt…

Me ka marr shum shum malli per motren time…jasht mase shum…
po dhe per junin…uffaa…:(…lepurushi im

shume fare per familjen time,niperit e mi dhe ne vecanti per vellackon tim qe e adhuroj.:frowning:

per nja 2 feta me gjalpe te bardhe nga ai i fshatit

po c’te bej?! ndjeva mall dhe mendova te shkruaj… :frowning:

hahaha jo vlla kurr sdo te deshiroja te te shihja ty duke qare dhe askend tjeter! do me pelqente shum buzeqeshjen ta shihja ne fytyren e te gjithve ! :slight_smile:

me ka marr madhi per vitet qe po ikin shum shpejt

ske faj jo…ndodh…:frowning: hapja zemren forumit.:stuck_out_tongue:

hahaha e mire mire,ne fakt ktu jemi shum dhe jo vetem un,skam shkruar asgje deri me tani dhe me kte qe me the as qe do te shkruaj ndonjeher :stuck_out_tongue: :slight_smile: kshu qe forumit skam cfare ti hap,vetem ta le ashtu te vetem :stuck_out_tongue:

Me ka marr malli per tu lar cik ne det

Me ka marr malli per dikend por nuk mund t’ja them… :frowning:

ti e di…mund te zgjedhesh cte duash.:stuck_out_tongue: ta thash thjesht per te te dhene ndonje keshille nese do mundesha.:stuck_out_tongue:

Faleminderit per mirekuptimin :slight_smile: edhe pse nuk eshte nevoja flm shum per keshillen tende :stuck_out_tongue: jaja “nervat kacurrel”: :stuck_out_tongue: jo se bej shaka i pranoj keshillat e tua me deshiren me te madhe dhe shum po shum flm per nje gje te tille… :slight_smile: tu hablas en espanol? :stuck_out_tongue:

non hablo en espanol…entonces…???:stuck_out_tongue:

Me ka marr malli per motrushen time.

Te zura te zura te zuraaaaa !!! oiii :stuck_out_tongue: Mos me thuaj qe sjam i zgjuar? xD haha

kush ka dyshuar per zgjuarsine tende.:P:mendoj:Jeton ne Spanje ti eeeeeeeeee…???Che bellooooooooooo…:stuck_out_tongue: Barcelonaaaaaaaaaaaaaaaa…(y)

Per Bimen e keqe , ka je fut mer dreq ??? :stuck_out_tongue:

hahaha sa bukur e luan ate gishtin “qe gjasme pa hidhu njeher ktu e mu shpjego :P” :slight_smile: Jo jo un nuk te akuzova thjesht te thash :stuck_out_tongue: Jooo ne barcelon i hate barcelona, thuaj Madrid do ishte superrrrrrrrrr :smiley: