Me ke flisni kur keni probleme ?

Kujt ja hapni zemren kur keni probleme ???
Votoni dhe lini komentin tuaj me poshte…

Varsisht nga problemi edhe ja shprehi dikujt,zakonisht Mamit motrave ose shokve :slight_smile:

Me mamin dhe me shokun flas zakonisht!

Aty votova “Mamit/Babit” por harrova te zgjedh edhe “Shokut/Shoqes”!

NJeres :tongue:

Mvaret cfar lloj problemi ke , nuk mund ti qash hallet cdo her me te njetin person dallon ne menyren e problemit dhe individi.

kam dy komshinj te vegjel ,marr kitaren dhe problemi u zgjidh !!!

hahae mir se ju ben edhe muzik te pasken borgj ata ty .

kur me shohin fluturojne ,nuk ka njeri ti ndaloje hahahahaa nuk ka antistres me te efektshem se ata !!

e pra te pasken friken ata ty se ikin nga ti nuk te ofrohen immm?

kur jam une aty ,spyesin as per prinderit e vet …jo me te kene frike

do thuash fluturojn drejt teje e pra tani eshte ne rregull.

mire po kuptohemi me duket !!! hahahahahaa

vetem me ata flas ,ose me veten !!!

sigurisht mbase shum perpjekev (y)

un mbyllem ne vete dhe me shum deshir kam te qendroj vetem dhe ta zgjedh ate problem se te flas me tjert me duket si ngarkoj .

sa do doja te isha komshia jote :P…jo per ty mi jo…per kitaren…me pelqen shum :roll:

      • Updated - - -

un votova se me ke flas kur kam probleme .
Ama ka raste qe sdua te flas me asnje . Kjo ndodh kur as vet se di ca kam :stuck_out_tongue:

ME mire te mos me flasi njeri ,jo une ti flas. ,po mjere ai qe tenton te flase ne ato momente ,…por me qe deri tash problemet kan qen te vogla ,dhe menyra e kominikimit ka qene e lejueshme ( tolerante).

hahhahahaha me komshiun…:stuck_out_tongue:

ka1her edhe me do kusheri e bojm dert :stuck_out_tongue:

me komshijen e zgjith problemin kur gruaja ka probleme;)

me 2 shoqet e mia te ngushta …dhe motren e madhe,qe e kam perher pik referimi…

Me ke?..i beje vete rikoshet ne mendjen time…sepse nuk dua qe te merzis asnje…dhe kur ndonjehere nuk duroj dot…pendohem qe i merzis njerzit me gjerat e mia…kane te gjithe probleme mjaftueshem…qe te durojne edhe te miat…