Me ke mendoni se mund te jeni me te lumtur??

Si mendoni, me ke mund te kaloni te lumtur me nje vajze/djale te huaj apo shqiptar

Ah, qenka teme vetem per çunat kjo …pse nuk e thu ti qe tek titulli mos lodhemi te vijme deri ketu …??? :smiley: :skizzato:

patriot vajzat shqiptare

po se ato i beni si te doni ju, se ato te huajat ja u bejne 8 me 2 :evil:

Shoku do ndonje Moldave! :smiley: :smiley: :smiley:

mos e beni temen kot.

[b]shkrim jashte teme -fshire nga moderatorja

jepni arsyetime dhe bej car te duash pastaj (por ta dish qe jam moderatore ketu dhe ta fshi :stuck_out_tongue: )

Un votoj vajzat Shqiptare po te ishte Jugosllave do ma prishte mendjen :smiley: :smiley:

mire e thua mima kjo teme qenka vetem per djemte,kot u lodha deri ketu

Ma gjeni ndonje Ruse mer amon! :smiley:

Me Vanen! :smiley: :smiley:

Une jam femer por me te gjthe meshkujt beqare qe kam biseduar preferojne femrat shqiptare per nje lidhje serioze ose per martese…arsyeja eshte qe jemi me te dhena ne shpi nefamilje…punet e shtepise…etj etj…te pakten keto me kane thene … :roll:

TEMA U MODIFIKUA JU LUTEM JEPNI MENDIMET TUAJA TE PERGJITHSHME, CDO SHKRIM JASHTE TEME DO TE FSHIHET

Me ema_d! :wink:

Me ty daku. :slight_smile: :lol: :lol: :lol:

une preferoj te lidhem me nje djale shqiptar por zemres nuk i dihet mund te zgjedhe ndoshta edhe ndonji te huaj. ne fund te fundit jetojme jashte shqiperise dhe jemi pothuajse gjithe diten ne kontakt me te huajt. nese nje djale me origjine sllave do te me propozonte te lidhja nje mardhenie serioze me te do te pranoja menjehere ( i terheq gjaku çfare te bej une :lol: )

Une katragjyshi Sllav e kam pas! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pusho ore ti se te mbyta. :lol:

djemt shqiptar normale