Me mire te kesh miq apo armiq

eshte dishka hyjnore qe te kesh miq shum une per veten time kam edhe nga tajlanda miq

Armiq…arsyeja:…te bejne te hapesh syt…dhe te ecesh larte…placin mu ne vend ishalla…kush me ka inat…zoti ua shtofte

nr i miqeve dhe armiqeve nuk dihet asnjeher …se ndonjeher nderrojn edhe vendet…
nqs ke aftesin ti perballosh armiqt … mire eshte te kesh nja 3 -4 cop te kenaqin me gallat …
sa per miq te mjafton edhe nje kur eshte sa per 100 :pir:

e keqja eshte se miqet po shendrrohen ne armiq ,se kur ben klasifikim ne fillim eshte e let.:roll:

Duam ose jo…keta te fundit shtohen si fara e miut…:muk:…

normalisht me mire eshte te kesh miq,por ne kohen e sotme veshtire t’i besosh dikujt,veshtire te gjesh nje mik te vertete.:frowning:

Sot jan perzi jan ber tallava:mrgreen:

…Tani dihet cfare eshte me mire…por keta te fundit jane shtuar si fara e miut :muk:

dhe e keqja eshte se keta miqt kan anu andej ka armiqet

Ah,moj rrushe moj rrushe…ndonjehere eshte me mire te mos kesh…mikesha femra sidomos…kane nje xhelozi te pa emer…se kuptoj kete…

Eshte e trisht kur nje mik te kthehet ne armik, por me e trishtueshme eshte kur nje mik kthehet ne te panjohur.

-h.w
Keshtu qe me mire pa miq :slight_smile:

Shume dakord me mendimin e Lolit…gjumash vertet ti po i thua esell ca fjale hahahahhahahah (y)

Une thjesht shperndava diturine :stuck_out_tongue:

…ceshtja …eshte …te kesh a te mos kesh…?..ti kesh ne perpjestim te zhdrejte apo te drejte…?

…naten Arjol…

ne ditet e sotme eshte bere e veshtire t’i dallosh kto 2 terma! Mendoj se me e mira eshte te shikosh punen tende dhe se cfare thone apo bejne te tjeret, nuk duhet te te behet vone!