Me ne fund erdhi rrugezgjidhja

PAs 8 VITESH PUSHTE ,T, E PAS SHUMe LUTJESH PER ZOTIN NA ERDHI E SHUM PRITURA ,/?RRUGe ZGJIDHJE , ME NE fund do hyjme ne be, dhe ket zgjidhje e vetem pd ,././.por si nuk kane turp keta politikane ,po pse? tani pas 8 vitesh kujtohet ku lloj plehu per ju apo ne ,ahahaha:p mendimi juaj per ket politikan qe po udheheq vendin

mos pyt me mir qe 8-vjet sala ka then do tiu jap nxenesve kredi me i vazhdu studimet e ky qellim nuk e realizoi + nje rrug shum e vogel ne rrethin e hasit me konkretisht ne krum eshte gropa gropa e nuk e ndreq kush por kjo qeveri kishte qen fort e poshter mizore se keqyr me ndreq naj gje vetem ne qytetet e medha e qytetet e vogla siq jemi ne nuk merr vesh ne to ,shkolla ku studiojn nxenesit tan ne has te shqiperi eshte shum e rreskapitur e nuk e ka riperpunu kush + rrugen qe na ka ba per me u lidh me kosoven e ka be per se dyti se herwen e par e kan punu me material te dobet vetem e vetem me fitu pare me shum e mos te flas me teper se po me rreshqet goja e flas naj fjal te piset klm gjith SHQIPETAREVE kudo qe ndodhen e mos harroni te bashkohemi me 23 qershor e ta rrezojm ket qeveri e ket pushtet .e le te vijn frym e re si psh LSI …

Ezel ti sikur ishe me saliun, paske ndryshuar mendje? mir e ke ber:P…shum te drejt ke per ato qe ke then, megjithese shum pak…sikur ta kishe thene edhe ate fjalen e pist pe saliun mir do ishte :stuck_out_tongue: (shaka kjo )

e kot nuk thojn se mendja ndryshon edhe un duke e par situaten tani do te votoj kunder sali berishs