Me nevojiten drajvera

KUSH ME GJEN DRAJVERAT E NJE LAPTOPI DO JU ISHA SHUME MIRENJOHES

TOSHIBA SATELIT M40X-159

JU FALENDEROJ PARAPRAKISHT

Per urgjencat eshte spitali!

Ketu i ke:

https://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=EU

Mua me mungon ky driver, cmedia ac97 audio device po ve dhe foton qe te jete me e qarte!
Provova t’i shkarikoj nga interneti por shumica jane programe on line qe perdoren per “check” driverat qe mungojne, dhe une kete pc nuk e kam te lidhur ne net!

Please, kush mund te me ndihmoj???

Reni, dua ndihme!!! :slight_smile:

dergi nje pm

Nuk dua ta shqetesoj, po e pa mire, nese jo…! Pazienza! :slight_smile:

Sorry per vonesen!!!

Shkarko ketu:
cmedia ac97 driver

Flm Reni, por tani po shoh msg tend, gjithsesi, sot e cova per riparim!!

Ok :slight_smile: