Mendoj se....

…duhet hapur nje teme (nqs nuk eshte ) , ku ne antaret e thjeshte te japim mendimet apo dhe sygjerimet tona lidhur me ndryshimet e bera sefundmi ne forum…FLM

Faleminderit për këtë inisjativë…

Ftoj të gjithë anëtarët të japin mendim e tyre!

Admin:E

paj mendoj qe se ka keq labja :slight_smile: +1 n`ket rast!

SHum te mira keto ndryshimet, flm

sidomos te profili

E vetmja gje qe nuk me pelqen eshte qe , kur shkruajme ke profili i nje antari duket ke "Aktiviteti faqes " :stuck_out_tongue:

Per momentin eshte vendosur qe ne Aktivitet, te perfshihen te gjitha “levizjet” ne faqe. Me vone mund ta vendosim si opsion, qe çdo anetar mund te zgjedhi qe te vej ose jo Mesazhet e Vizitoreve nga Aktiviteti pergjithshem i faqjes.

Faleminderit.

kjo e fundit do me pelqente edhe mua :slight_smile:

pervec ksaj qe ka then mima…
esht dhe kjo qe kur klikoj tek diskutimet ditore , me del kjo

ndryshimet e tjera me pelqyen (y)

Faleminderit!

Per ate problem provo te elemimosh filet temporan. Ose CTRL + F5 ne faqe.

Ne Chrome - CTRL + H dhe me pas Clear Browse Data -> Zgjidhi te gjitha
Ne Firefox - History - Clear Recent History -> Zgjidhi te gjitha
Opera - Settings - Delete Private Data -> Zgjidhi te gjitha

mu kthye vetvetiu sic ishte
gjithsesi , do e kem parasysh per her tj po me ndodhi… flm

Shume Te Bukura Ndryshimet E Bera ne Forum Bravo (y)

ju ndodh te gjitheve , apo vetem mua qe kur hy ne forum nuk gjej asnje teme nga diskutimet ditore…???

Problemi eshte korigjuar. Faleminderit!

Lojrat qe kan ardhur sefundmi shum te lezetshme !

:noo: kush paska dal ne vend te tret

:shade::shade::shade:

plas nga inati… te zura vendin :smiley:

Un i bej qefin me te vegjelve :bebe:

po pra poo…:rolleyes:
dicka te till tha dhe dhelpra kur nuk arrinte dot rrushin :roll:

Sa i mban mend keto vjershat ti…:confused:

e mir tani… boll…se kjo tema ktu esht tem serioze :cool:…nuk lejohen chit chate