“Mercenarët 2” edhe në Shqipëri (Video)

Pjesa e dyte e filmit “The Expendables” (Mercenaret) 2, do te luhet edhe ne Shqiperi! Filmi aksion qe ishte shfaqur ne vitin 2010 arriti nje sukses te madh dhe me vazhdimin e tij pritet poashtu te thyej rekorde! Per me teper, shikoni videon me posht.

[video=dailymotion;xsxupu]https://www.dailymotion.com/video/xsxupu_mercenaret-2-edhe-ne-shqiperi-top-channel-albania-news-lajme_news#from=embediframe[/video]

Ngjarjet zhvillohen ketu por nuk esht xhiruar ne shqiperi.

na e paskin ber edhe nje ofendim (n)

Na paskan fut sa krau me pak fjale! Po te drejt kan nga nje aspekt… :S

pavareisht te gjithave, po fillojme te njihemi goxha fort! Per mire e kam fjalen (: