Mesazhi....

Cfare mesazhi permban kjo poezi dhe me sakte kujt i drejtohet ky mesazh…?!
[video=youtube_share;ywvx6Th_EcE]https://youtu.be/ywvx6Th_EcE[/video]

:o :’( . .Shshsh prekse . .Ato fjal jan fjalet e nje femije ta pa lindur qe i drejtohet prinderve te tij qe se pranojn ne kte bot . .Nje gje te ngjshme eshte dhe ne kte video . .Esht shsh prekse :((n)
//youtu.be/MrdgMB_uPg0

kte e kam par bela
dhe me ka prekur jashtmase!!! 4 her e kam par , 4 her kam qar :’(…

:frowning:

. .E di mari dhe une sa her e shof te njejten gje . . .Thjesht doja ta ndaja me ju meqe tema ishte e tille :frowning: