Michael Jackson eshte ende gjalle!

maikell xhekson nuk ka vdekur eshte bere funeral fallso per té shmagur taksat ,?

te kripsha anglishten e kulluar ore aaahahahahaa
ku esht pyetja e temes ktu ?

s’kam qene ne funeralin e tij, s’di ca t’them… :stuck_out_tongue:

Rrena jon kto more pfff :-# , qyshty hala menojn gjinja per Tupacin qe hala su dek :eek:

Ja ke shkruajtur emrin si Top-Channel.

Michael Jackson, sa per informacion dhe pas vdekjes nxjerr lek pa mbarim dhe jo te kete frike taksat me biliona fitime qe ka patur nga shitje albumeve.

E cuditshme…sepse perpara disa ditesh flitej edhe per Hitlerin qe mund te ishte gjalle perpara disa vitesh…dmth nuk kishte vdekur ne kohen kur e kishin vrar…sipas te thenave…ai paska jetuar shume kohe me pas…buuuuuu!..e cuditshme :mendoj:

illuminati… :D:D

Po le te presim albumin e ri ateher :slight_smile: hahahaha!

po eshte e vertet qe fitime nxjerr pa mbarim , por ne te njejten kohe kishte borxhe pa mbarim,