Miku im...

Miku im…si pa trokitur serish u ringjalle ne mendimet e mia…me gjete te pa mbrojtur dhe perfitove per te me zene gjithe trurin tim…buzeqesh me vete…nuk lodhem se theni se sa i bukur duket ky qytet me ty…e di?..kerkoj te eci vetem anes detit sepse ti e di e dashuroj qetesine qe me ofron…por serish nuk mundem se ti je kudo…ne c’do kend te ketij qyteti…ndjej shume ftohte…por se di prej mallit apo prej kohes…miku im…sepse ti gjithmone i till ke qene per mua…miku im…ai per te cilin nga kjo vajze e heshtur lindin fjalet e pa funda…miku im…kam shume mall…kam shume ftohte…kam shume lot…me librin ne dore eci drejt kesaj rruge qe c’do dite me kujton ty…imazhi yt me ka tretur…miku im…sa here me kujtohet kur ti ishe prane sa here qeshja dhe kot…pa lidhje…dhe ti qe me thoje je shume e bukur kur qesh…nuk isha une e bukur miku im…ishte prezenca jote qe me zbukuronte mua…ahh miku im…miku i zemres sime…cfare eshte njeriu ne kete jete…me thoje te dua shume mikja ime…je e shtrenjt per mua…por ne krahet e tua e mbeshteste koken nje tjeter njeri dhe une si mikja jote e shtrenjte…isha aty sa here kishe nevoj per nje keshill apo fjale nga mua…me puthje duart si femije…me thoje faleminderit qe egziston…dhe une e heshtur te shihja ne sy…cfare fatkeqesie qe egzistoj mendoja me vete.ahh.miku im une te kam xhan shume…miku i zemres sime…:unlove::(:(:frowning:

wowww me pelqeu kjo … eshte e vertet apo …??

Komplimenta per shkrimet e tua ,po me pelqejn shum!
E me vjen keq per ate qe po perjeton.Uroj ta kalosh sa me shpejt.

Flm …Gjithcka kalohet ne kete jete…nuk eshte mision i pa mundur…vetem se do me duhet ca…:oops:

shum e bukur edhe kjo :slight_smile:

E bukur kjo …

flm te prsh :slight_smile:

te lumt erinda shum shkrim i bukur like

Flm dhe prej teje…te prsh:)

Komplimente shume e bukur!

Flm te prsh