Milani drejt titullit KAMPION 2010-2011

:djall:AC Milan sot mundi Brescia
me rezultatin 1-0 me gol te Robinio ne minuten e 82
duke ju afruar titullit kampion

1 )MILAN 74

2 )INTER 66

3 )NAPOLI 65

//youtu.be/MNaw8RRi3X0

ne kete menyre mund te mbaen lojtaret e milanit siviet

//youtu.be/1Vq6fMzPJRE

jooooooooooooo humbi Brescia??? :cry:

urime milanit tim dhe urime te gjith tifozve te milanit. tani vetem ti humbim te gjitha ndeshjet e mbetura mund ta humbim titullin forca my Milannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Forca Milannnnnnnnnn