mima edhe 100 vjec

shum urime per ty
shum urime per ty
shum urime per mimen
shum urime per ty.

mima gezuar ditlindjen edhe 100 vjec. te uroj sa me shume fat.

nga ERLINDI :stuck_out_tongue:

GEZUAR MIMA, U BEFSH 100 VJET. :puthje: :puthje:

Urime Mima, dhe 100 Vjeçe ! Kalofsh sa me bukur! Gezuar Ditelindjen

GEZUAR DITELINDJEN MIMA, U BEFSH 100 VJEC…!!!

Gezuar ditelindjem Mima. dhe 1000 Vjeçe

Uroj tia kalosh Gezuar me familjen tende!

Urime!

[highlight=#FFFF00:hmkegt23]Urime Mima, Te uroj vecse gezime ne jeten tende dhe te afermit e tuaj! Kiss Kiss![/highlight:hmkegt23]

Gezuar ditelindjen mima!
U befsh sa te doje zemra dhe uroj te marresh dhurarat me te bukura per kete vit te ri!

Urime Mima!
Te uroj u befsh 100 vjece e vec gezime ne jeten tende dhe me te afermit e tu!

Mima Gezuar e Rrofsh sa malet to plotesofshin te gjith deshirat e kesaj bote, Edhe me nje goce kte rradhe

polog tani u kujtove te urosh gruan ti, papapapa dhe burre te tille skisha pare :mrgreen:

EDHE 100 VJEC MIMA! TE UROJ DITE TE MBUSHURA VETEM ME LUMTURI,BUZEQESHJE DHE PRANE NJEREZVE TE ZEMRES!

https://youtube.com/watch?v=dkej_38QwFI&feature=related (nje dhurate e vockel per ty) :slight_smile:

PS. me fal per vonesen,por nuk kam hyre kto dy dit!

EDHE NJE HERE 100 VJECE!

[b]Faleminderit shume te gjitheve per urimet e bukura .

Jeni shume te mire [/b] :perqafim:

Nga nje gote Shampanje dhe pak embelsire per te gjithe :slight_smile: