Mima

E hapa kete teme per ballokumen e Forumit,gjithcka qe keni ja thoni ketu tek sheshi mejdanit…hahahahhahahha

[SIZE=5]Ballokuma jone Mima [/SIZE]

Po e filloj une e para :smiley:

Eshte goje embla e forumit edhe e kam shume xhan,

ankesat po i le pak me vone,(ka kohe) :perqafim:

hahahahaha sa qesha, eh ç’me hape telashe ti mua moj goc :stuck_out_tongue: lool
isha mire pa ankesa :smiley: hahaha

Flm Eri :perqafim:

hahahahahahhahahhaa te guxoj njeri te ankohet :cekan: ja cukita koken,hahahhahaha

tani Mima une prandaj e hapa,qe te ti themi ankesat ne sy jo mbrapa kraheve,hahahahahhahaha :smiley:

lool :smiley:

[COLOR="#000000"]LOL eshte emri im i dyte , me dashje pa dashje me ka pagezuar Olsi , loooooool :smiley:

po normale dhe une preferoj te mi thone ne sy jo kshu kraheve :D[/COLOR]

hahahahahahhahhahahha e kam vene re,nje me dy dhe looooool bene ai,hahahahhahhaha

loool :smiley: fillova dhe une tani

Epo e shef ti , qe kur shoqerohesh me dike merr dhe huqet e tij/saj …une e mora nga shoku im i ngushte, me pare nuk e perdorja :smiley:

hahahahhahahahahhahaha ke te drejte une kam marre nje shprehje tjeter ne fakt ncncncncncn :smiley:

nuk di nga mu fiksua,ahahhahahahhaha dhe e perdor vend e pa vend looooooooool :smiley: hahahhahaha

hahahahahaaha e vura re , :smiley:

hahahahhahahaha ncncncncnnc :smiley:

hahaha, jam duke qesh me veten duke menduar fjalet e çunit ( Para se te dilja sot lyva buzet me buzkuq Roze dhe çuni madh me tha …mami pse pse lyve buzet
me buzRoze ??? ) looooooool sa kam qesh :smiley: hahahaahhaha

hahahahahahhahahahahahhahhahahaha lum si ti qe rrethohesh nga ata engjej,sa te mire jane

sa vjec i ke femijet ti Mima?

Jeta jane Eri , por dhe ndonjeher ti bejne nervat me keq se “kaçurrel” lol

I madhi ne qershor ben 7 i vogli 3 e gjys :slight_smile:

Ti kesh me jete Mima,

Tani dihet qe nervat kacurrel ti bejne por duhen shume moj aman,une dihet nuk kam femije :smiley: por kam vellain e vogel 13 vjec,aman sa e dua,e kam rritur vete dhe i mbys te tere per ate :smiley:

Flm Eri , me jete te jeni dhe ju :slight_smile:

Si luaneshe behem per birat e mi :smiley: lool

Shum Rrespekt per ty Mima :slight_smile: :slight_smile: !

Hahaha respekte LOL te kam xhan:DLOL:D

Kam dhe nje ankes je shum e mir LOL:P

pershendetje mima:perqafim:

Pershendetje Patriote

Olsi , Urtesia pershendetje dhe per ju , respekt gjithashtu :yu: :slight_smile:

Patriot na kishe hum ti mer, kisha kohe pa te pare verdalle ???

Salut ne ty :wink:

loooooooooool :smiley: