Mire se ju gjeta o njerez e mire se erdha ;)

Pershendetje te gjitheve

 • Si e keni emrin?----Lenci
 • Sa vjeç/e jeni?----Me kohen do e zbulojm :stuck_out_tongue:
 • Ku banoni?----Spain Barcelone
 • Ku keni lindur?----Martenitet te Tirones
 • Gjendja juaj shoqërore…----Sthuhen te gjitha .
 • Ku keni studiuar apo studimet që keni kryer.----shkolle plot
 • Çfarë profesioni keni?----Security.
 • Çfarë hobi dhe interesa keni?----Disenjo , Top Tuning
 • Dëshirat dhe ëndrat tuaja?----Ket jete qe kam ta jetoj i lumtur e vetmja enderr dhe deshire
 • Cila pjesë e Forumit ju ngjall më tepër interes----Jam akoma ne hapat e pare kur ta zbuloj ju a theme lol
  -Formula 1----Ferrarrin pa diskutim
  -Moto GP----V.Rosi
  -Tenis----R.Nadal

Per me shume do kemi kohe te njihemi pra ky jam une o popull .

Mire se ju gjeta dhe njehere :wink:

:smiley: :gezim: :pir:

mire se na erdhe lapraks djali

Rrofsh RUTHI mire se te gjeta :wink:

Mire se erdhe Laprakso,kalofsh sa me mire.

Rrofsh Kliton normal qe do kalojm mire :wink:

Mire se erdhe Lenci Kalofsh XiX ktu tek Lirenti.com :smiley:

Rrofsh ;)…

mir se erdhe Laprakso, dhe ja kalovsh mir me ne ketune ne lirenti.com

rrofsh majdi sigurisht do ja kalojm shume mire :wink:

mire se erdhe dhe kalofsh mir ne forum!!!:ciao:

rrofsh ;)…

Mire se erdhe lapraks, te uroj te pershtatesh sa me shume me shoqerine ketu dhe qendrim te kendshem!

pershendetije dhe mirse erdhe dhe besoi tia kaloshe mire (Lapraks4ever):ciao:

Mire se erdhe dhe kalofsh mire:)

Mire se erdhe Lapraks4ever, shpresoj te kalosh mire :ciao:

Faleminderit te gjitheve :wink:

Mirë se erdhe dhe kalofsh mirë. :slight_smile:

Faleminderi Peniel .

o mire se na erdhe Lapraks4ever