Mirmbrema i themi njeri-tjetrit..

Ketu ne kete teme do te mund ti thoni mirmbrema njeri tjetrit…me lejoni mua se pari t’ju them te gjitheve Mirmbrema,ju uroj nje mbremje te bukur me gjera plot,hahahahah :smiley:

Mirembrema :stuck_out_tongue:

Mirmbrema…!:slight_smile:

ca bone :stuck_out_tongue:

Antare ku jeni mo?.. ju them nje Mirmbrema te gjitheve…Ju uroj nje mbremje te bukur…:slight_smile:

NJe mirmbrema per te ter, edhe per veten time

Ua Olsii erdhe ti mo…Mirmbrama…per te tere mo…hahahahahha

Ketu qenke ti mo, mirbrema edhe per ty ne vecanti, se nuk te pash

ehh ne fakt…jam e vogel nuk dukem,beje shaka,

Mirembrema edhe nga une :slight_smile:

Mirmbrema Ice…:slight_smile:

Mirembrema!

Si e kaluat fundjaven?

Welcome Al capone!..ne ketej mire kemi kaluar…po ti?

mirmbrema kalamaja
nje fundjav mbyllur ne shpi ,per faj te shiut :@ …pff
po juve

Hey labe mirmbrema…lere mos e pyet,megjithse shiu vone filloi…se mos ke dhe ku te shkosh,sa do qe ketu ne vlore ka vende te bukura pa fund,por na jane kthyer ne monotoni…dhe se di,por nejse,fundjave e mire jo keq,

fundjave si ajo tjetra qe shkoi… ska ndryshim ktu

aman erina se kte po bisedoja sot me motren
ish dje ne ekskursjon ne tr…dhe me tregoi 100 vende ku kish vajt
ktu ne vlor vertet ske nga te vesh…ja buz detit…po sa her do vesh ? ske 1 vend argetimi … kshu esht kur ke per kryetar bashkiak njeee…nejse…se futemi ne te tj tema pastaj

hahahahah ke shume te drejt,por duke menduar se qytetet e tjera jane me keq,nejse te mos e krahasojme me tiranen,por prap dihet qe tani ne dimer vlora pavarsisht se ka levizje se jane studentet,eshte si e ‘vdekur’,por gjithsesi ate thuaj,kur nuk ka dore shteti njeriu ta ndryshoj,normale,do kthehet ne nje qytet pa jete pak nga pak…

Mirmbrema njerez ku jeni?

ju uroj nje mbremje super super te bukur!

Mrama Eri dhe te gjitheve, i fryve qirinjte moj Erinda ??? :stuck_out_tongue: