Miss Prapanica-t më të bukura të botës

Vikendin e kaluar në Chile është zhvilluar aktiviteti i njohur në këtë vend dhe në të gjithë botën, “Miss Prapanica” e njohur si Miss Reef. YllPress ju sjell fotot e Miss Prapanicave më të bukura të botës.

//youtu.be/TCCgdXVGpIo

Shyqur paska goca ne forum qe mendokan edhe per djemt :smiley:

hahahahahahahaahahahahaahahahahaha

Majdi e preve gje bileten???

Mendova se biondet do e kishin numrin me koke poshte :slight_smile:

Love flm!

:p…kush ishte fituesja ne perfundim!!!..

Iglo, do dhe fituesen ti??? :smiley: Neser ne pazar bli nje valizhe :slight_smile: dhe e merr vesh kush fitoj!

Rruges jam un

une isha fitusja ajo para fundit hahaahahahahahahahahahahahahhahaah(shaka)

Isha kurioz se si mund ta vendosnin se kush ishte Miss Reef midis gjith atyre prapanicave supersexy…Kushedi se sa e veshtire ka qene per jurine…hahaha…

Ato ishin njesoj copy past :mrgreen:

nje gje po e di, mbeta ma gjume sante hehhehe

juris nuk ja qaj hallin! Ka qene gjithe ashtu :slight_smile: gjysem :smiley:

hahahhah ok se fiton diq ne mengjes ?

Uroj nje lavatriqe

edhe nje tharse flokesh ? hahahha

heheh po i fitova te dyat njeren ta jap ty :Dkete te dyten

shum shum flm po un nuk ngeli pa gjum prandaj meri ti se ke kontribu hahaha

Thash te tregohem pak human
Ok ben se nata eshte e gjat hehehheh

Zor ti vesh gishtin ndonjeres per me te miren…:slight_smile:

Ne duam te fitojm ndonje nga ato gocat siper hehehe