[MOD] Moderatore të rinj

Bëj kërkesen per Aplikim si moderator ne nen forumet e Informatikes dhe Designs :smiley:

Faleminderit :topi:

Birre te gjitheve :birre:

Aprovim pasi jemi akoma ne fillim, bashkimi i nje force duhet :smiley:

:idea:

Konfermohet dhe Peniel si Mod ne nenForumin Bota Shpirterore

Pune te mbare :smiley:

shum mir njeri

a bon em i dit rregullat per mod. a ? :roll:

Pershendetje ConNexX,

Rregullat jane fare te thjeshta,

Ne radhe te pare Respekti per çdo anetare, kjo eshte paresore.
Respektimi i mendimit dhe modifikimi mesazhit vetem ku eshte nevoja.
Eksperienca se si funksionojn forumet.
Mesazhet sa me te qarta per perdoruesit.

ene un kom bo kerkese per mod kur mund ta marr pergjigjen e pranimit

Ne cilin forum ke bere kerkese per mod Poligrafiks?

AF :wink:

Nuk te kuptova Altin?

ku e bere apo derguar kerkesen? nuk gjentet gjekundi?

gjithe te mirat Stafi

Bëj kërkesen per Aplikim si moderator ne nen forumet e Sportit :wink:

Faleminderit :slight_smile:

nqs bej pjese te grupi i moderatoreve vlejne me mesazhet falas qe i kam prej grupit " 100% sms falas".

Mire se vjen ne Bordin Administrativ te Forumit.

Ter uroj pune te mbare dhe do te kerkoja te me dergosh nje Mesazh Privat nqs sdo ti besh publike disa informacione me shtes rreth teje.

Mos nguro te na besh çdo pyetje mbi administrimin e temave dhe posteve, apo ndonje sygjerim mbi shtimin e temave te tjera.

Gjithe te mirat dhe flm qe zgjodhet websitin tone.

bej kerkese per mod te nen forumet e thashethemeve , cit cat dhe pa censure.

nuk eshte e nejvojshme te te tera por te pakten ke njera si fillim.
me respekt poligrafiksi :smiley:

Pershendetje PoLiGrAfIkSi,

Temat qe keni zgjedhur i perkasin forumit te lire, ku nuk eshte e nevojshme moderimi postimeve,
ju lutem zgjidhni katekorin qe keni ekperience ne ate fushe ose e keni pasion te ndryshme nga forumi lire.

Gjithe te mirat

Bordi Drejtues

bej kerkese per moderator tek nen temat e humorit

ju faleminderit

Aprovohet kerkesa e Poligrafiksit per mod :smiley:

Besoj se e meriton dhe ke kaluar kohe te mjaftueshme ne forum.
Vetem se te duhet te kalosh pak kohe duke lexuar rregulloren e forumit per MOD SMOD.

Administratori kthehet neser nga pushimet dhe do te jap hyrje si mod (uroj qe te jete ne qejf :smiley: )

Gjithe te mirat!

shume faleminderit EMAUS.
un prita tere kete kohe tani mos pres edhe deri neser :smiley:

edhe rregulloren do ta lexoj premtoj :twisted: :lol:

PoLiGrAfIkSi mire se vini si pjese e stafit.

tani ju keni mundesi te moderoni Humori & Video

qendrim te mbare.

PoLiGrAfIkSi urime :stuck_out_tongue: hajde ne kok time tani :lol: :lol: