Modele Flokësh

Kjo eshte nje permbledhje me modele flokesh (hairstyle) per çdo rast. Per nje pamje sa me terheqese dhe bukur. Modele flokesh per dasma, fejesa, mbremje, modele te perditshem per ne pune apo shkolle.
Modele flokesh VIP :slight_smile:

Christina Aguilera

Jennifer LopezJessica Alba


sh te bukur renix.
sidomos ato te jlo
se shpejti do te ve dhe une disa modele flokesh qe bera kur u bera nuse… :ciao: :ciao: :ciao:

[b]Boo boooo, me kete Jessica Alba na ke hapur pune reni. se daku vdes per kete. hahahahaha

[/b]

ja dhe disa te tjera

RIHANNA
ashly tisdalehilary duff
me pelqejn ato shishkat e rihhanes

me pelqen dhe kristina aguelera

Modele flokeshsh te bukura…