Modele thonjsh - Disa nga modelet e thonjve qe kam bere

Po postoj disa nga modelet e thonjve qe kame bere, vecse me origjinalin kane ndryshim shume te madh dhe nuk duken mire se i kam nxjerre me celular, por thjesh te merrni nje ide :smiley:

Ja nje tjeter…

Tjeter …

Ja dhe nje tjeter, megjithese nuk duket shume mire…

Keto te fundit jan cool fare, hajt mi bej dhe mua!!!

Hajt ti bej une :smiley:

Te gjithe te bukur jane por nuk duken mire

emaus, po ju ne greqi e perdorni xhelin per ti ritur gjatesine apo vetem me ate satenin i beni

Ketu perdorim xhelin, akrilikun dhe satenin, por sateni nuk me pelqen fare, kot fare me duket.
Xheli eshte i preferuar dhe i bukur kurse akriliku mban me shume kur ve thonje fallco.

Ja dhe nje tjeter…

Ja dhe kemba tjeter…

shume te bukur, urime :slight_smile:

Flm Reno :smiley:

te isha goc do vija kastile nje xhiro te ty ti beja thonjte… i kam shume te gjate, nga natyra :slight_smile:

Reno, po edhe djemte i rregullojne thonjte jo vetem vajzat.
Nuk e kam fjalen per lyerje, per prerje, pastrim thembrash, kur jane te cara, pastrim thonjsh, etj
:smiley:

Perseri i njejti model

Emaus, me duhet nje model thonjsh teper elegant, por jo katror te lutem se nuk me pelqen, dhe nqs ma thua pa figure nuk ka problem mjafton te kem nje ide speciale. :slight_smile:

Nuk kuptova se cfare tamam kerkon. Me thuaj si jane thonjt e tu, baza e thonjve eshte e madhe apo e vogel, dhe nese i ke te gjate ose te shkurter.

Modeli francez eshte shume i bukur dhe elegant, vecse nese i ke thonjt shume te vegjel eshte pak e eveshtire dhe nuk duken dhe shume bukur.

Me thuaj ca do veshesh dhe si i ke thonjt.