Moti ne qytetin tuaj ?

Si eshte moti ne qytetin tuaj ?

Ne qytetin tim sot ka filluar te bie shi :frowning:

Po tek ju ?

Qe nga je ti?

dhe ketej shi

shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii shiu i veres shiu i lotve te mi ma kujton …

Sic duhet gjithe shqiptarine e ka perfshire shiu :frowning:

Shi po bie edhe ketej,e mbyti fare madje :mad:

vreret, palidhje… (n)

Shum shi na cmendi

Shpresojme qe neser te ndalet :smiley:

shi dhe kteja
po shyqyr se na poqi djelli
duhet cik shi her pas here

Hahahah po duhet ama jo me shume sesa 1dite :slight_smile:

Sot pak me mire nga dje…megjithse eshte pak fresket…ose jam une njeriu plevitosur hahahaha :confused:

hahahhaha o njeri i plavitosur fresket eshte edhe ketej:)
keshtu qe i bie qe nuk je njeri i plavitosur:D
e shef qe te ndimova:mrgreen:

me ndihmove ti mua???

kput qafen se nuk e dua ndihmen tende ok…vidhisu andej nga erdhe

:o e ndimon tjetren dhe sta di

njeri i cuditshem(n)

hahahahahhhaa jo do te vije Engjellushja pastaj…jepi nje dore ndihme…hahahahhaha…se ka shume pa qartesi :smiley:

hahhaahahhah o xheloseeee hahahaahah

nuk i jape asaj ndime para teje un:),
sjam si puna jote:mad:

:omg::omg::omg::omg::omg::omg::omg::omg: une xheloze per ty?

ncncncnnc…u pike e zeze,ne bluze te zeze…hahahahahha i pive ilacet sot?

o pike zez ne bluz te zez po pse e permende ate en…:wink:
je dhe pranoje qe je edhe shume fare madje:p

hahahahhahaha e permenda se doje ti vije emrin thellenxa…hahahahha

ta di ajo kush eshte thellenxa,nuk kujtohet me per te dal ne forum hahahahahhaha lumadhja hahahahha

hahaha ta dij ajo qe thellenxa je ti hahhaah do i hyj frika pastaj:p

pse nuk i bere ndonje presion asj ti qe donte te mirte emrin:D