Mourinho, divorc pas 20 viteve martese

Eshte dashur nje vit ne Itali qe edhe Jose Mourinho te shfaqej ne faqet e para te mediave gossip.
Kete here duket se gjerat nuk po shkojne mire me martesen e “Special One”, pasi bashkeshortja e tij Matilde ka vendosur te divorcohet pas 20 viteve martese. Shkak per kete mendohet se eshte bere nje vajze e panjohur italiane me te cilen trajneri i Interit po shoqerohet prej disa muajsh.

Lajmin e ben te ditur gazeta “Correio de Manha”, sipas se ciles, cifti ka nisur procedurat ligjore te divorcit. Vendimi i bashkeshortes duket se eshte pritur me qetesi nga Mou, i cili ka pranuar t’i jape fund marteses cka do t’i kushtoje nje shume te mire te hollash.

Tradhetia e teknikut nuk eshte nje gje e re, pasi qe ne kohen kur ai drejtonte Porton u perhapen zera per lidhjen e fshehte me bukuroshen Elsa Sousa, por atehere gjithcka kaloi ne heshtje per t’i dhene edhe nje shans marteses.

Per mua vitet e fundit ju rrit mendja ketij :smiley:

Me te vertet qe ju rrit mendja ktit,njeri qe si qesh njeher buza mo.:slight_smile:

hahahha ju dukeni qe nuk jeni inter-iste

e hengri dhe mourinho, u bashku me cunat (adriano , ronaldinho etj)

nuk besoj se ka me interin ketu :smiley: haha perveç teje nqs!

Por i kam degjuar nje intervist dhe qe atehere skam shume simpati! boh! sthem qe s’eshte trajner i mire!

WUA mo Reni une jam Interiste nnuk e dije ti, shiko kush i ka haèpur te gjitha temat mbi interin. Forca Interrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr