Movie Trailer

the best movies:cool: <3
EDHE MESIMI QE MARIM NGA CDO FILM :slight_smile:

//youtu.be/enGPKeZ3Od4

NOT EASYLY BROKEN :slight_smile: TITULLI I FILMIT TREGON CDO GJE :slight_smile:
shpesh here harrojme qe ne jet lumturija ndollet tek dashuria e sinqerte :slight_smile:
te kesh nje njeri q t TE KUJDESET PER TY … & TI KESHTU <3

Kush i pelqen filmat vizatimor?

//youtu.be/YdaMGcOyfjM

//youtu.be/p_8Pf8klXDU

Ja dhe nje qe pritet te dal se shpejti

//youtu.be/k-OOfW6wWyQ

Filmat vizatimor jane shume relaksues andaj i shof nga nje here :slight_smile:

edhe mua me pelqejn jasht mase … <3 <3 <3

Disa trailer qe do te dalin se shpejti ne Kinema:

Piranha 3D - Horror

//youtu.be/mW5_4gZ0Jn4

Just Five- Aksion Aventure seria fast and furious

//youtu.be/bf4oDjHUmkY

Pirati dei Caraibi 4 - Jack Sparrow - Capitan Jack Sparrow :slight_smile: :slight_smile:

//youtu.be/g1cQlLX4kS0

Per batutat e Capitan Sparrwo mezi po pres :smiley:

//youtu.be/5Ygouz2lLOw

SO AMAZING :))))))))))))))))

//youtu.be/ApughyVoebE

:zemer: :zemer: :zemer:

Shum te bukur dhe si tem qenka interesante

kte piratet e karaibeve mezi po pres te dali … :slight_smile:

Sa e bukur ajo rango

//youtu.be/_BNu9PPNW_E

:)ne kete filme kam qare :))))))))))))))))

Machete, se shpejti me shume aktor te njohur!

//youtu.be/XXiuT5Zd8Do

cap ou pas cap?

//youtu.be/AeNXmKvuzKI

Kete fast and furious mezi po e pres

me too : ))))))))))))))))))))

Sa her jepet ky filem e shikoj nuk me merzitet asnjher :slight_smile:

Transformers 3 Dark of the Moon

//youtu.be/3H8bnKdf654

Nje nga filmet me te bkura qe jan bere :slight_smile:

//youtu.be/kppS6cJE02M