Muaji i Mjaltit...sa romantik jeni???

A jeni ndopak romantik???
si e keni menduar(((nqse e keni menduar ndinjehere))) Muajin e mjaltit?
Ju pelqen dicka e vecante, speciale apo thjesht pushime??? :? :? :?

Muajii mjaltit per mendimin tim ka humbur funksionin e vet, tashme eshte thjesh nje udhetim pushime si gjithe te tjerat. Dikur nje cift, ne shumicen e rasteve te dy te virgjer, jetonin per here te pare se bashku, provonin mjaltin e dashurise dmth jeten seksuale dhe natyrish ishin pushimet me te bukura te jetes.

muaji i mjaltit per nje cift duhet te jet vertet i vecant…sepse eshte vetem njeher edhe ndoth veten nje her…duhet te shijohet…

si person jam shume romantike…madje me shume se c’duhet,por jam me mendimin qe…kur nje cifte jane te dashuruar perhere e kane muaj mjalti jeten e tyre…

se kom mendu