Muzika juaj e preferuar?

Kush eshte muzika juaj e preferuar ???
Une personalisht nuk kam ndonje preferenc me pelqejn te gjitha po ju ??

Un mund te them te kunderten, muziken qe nuk degjoj me shume :slight_smile:

Gjithesesi dhe mua si anetarja siper, degjoj te gjitha HITET, muzike alternative, R&B, Dance, Pop, RocK!

ne fakt kam shum qe me pelqejn , por me shum ritmet latine…

un do te thoja Welcome to the Club :stuck_out_tongue: haha

C’do lloj muzike qe te bene te kercesh qe leviz c’do qeliz tenden :D…pa varsisht se ne pergjithsi degjoj muzik te qete…por vdesss per muziken ritmike…:jajaja::jajaja::jajaja::jajaja::jajaja::jajaja::jajaja:

Muzika Pop!

Hiphop!

Nga e Hena deri te Enjten degjoje muzike te qet dhe nga e Premte deri te Dielen degjoje muzik ritmike :smiley:

c’me eshte fiksuar kjo more zotttttttttttttt ahhahahah sa qejf e kam :stuck_out_tongue:

//youtu.be/t4-Xz_Lt2p4

muzika soul…

//youtu.be/74TFS8r_SMI

Kenga e preferuar deri tani. Mund ta kem degjuar mbi 1000here per 4-5dite dhe nuk me eshte merzitur.
P.S: ate po degjoj dhe tani :stuck_out_tongue:

C’do tingull qe te relakson…

Tallava :smiley:

all day & all night

HipHop, Chill me t’knaq <3 edhe Dubstep e ngoj… Op, edhe techno e house (: