Muzike nga Spotify

Ky opsioni Spotify po me pëlqen jashtë mase saqë një teme me kënget e preferuara ja vlen.

Klikim te djathte mbi kenge dhe bejm Copy Spotify URI:

  • Me pas shkojmë tek editori avancuar dhe klikojmë butonin S, si ne figurën mëposhtë:

Dëgjim të këndshëm

[SPOTIFY]spotify:track:2Foc5Q5nqNiosCNqttzHof[/SPOTIFY]

gjithçka ka dal bukur ne forum, por kjo e Spotify ishte qerrshia mbi torte! Bravo (y)

[SPOTIFY]https://open.spotify.com/track/1xB0X3xuwnVeMReUTlXS4j[/SPOTIFY]

Vetem une nuk jam regjistruar ketu? :mendoj:

eshte e mundeshme vetem nga keto shtete

Ah, anashkalova nje detaj shum te rendesishem!

Po perditesoj guiden siper te ta provuar me proxy!

Mund ta provoj njeri jashte ketyre shteteve nese punon me kete preferenca.

Edit->Preferences dhe pastaj shkoni tek proxy dhe me pas vendosni numrat si ne imazh.

1 shok qe e provoi me kto proxy dhe funksionoi (y) (: vetem se problemi eshte qe nuk mund ta shkarkojne setupin nga spotify.com! Duhet ngarkuar 1 setup ne kete temë!

edit: Ketu e keni setupin e programit per ata qe nuk mund ta shkarkojne nga faqja zyrtare!

https://www.sendspace.com/file/wqm7gs

Kisha menduar se ishte aktive ne gjithe EU.

Po llogarin a e krijon dot nese arrin te marresh setupin?
Nese ndonjeri ne Shqiperi mund ta provoj, dhe e kthejme temen ne guide pastaj :slight_smile:

Reno si i behet per mar ne android kete dhe falas

me vpn punon kudo

zakonish vpn free kane USA ose UK

Ne fakt jo, as llogari nuk mund te krijojne pa vpn!

Po, do ishte mire sikur te behej 1 guidë per kete (y) (:

@Majdi per android eshte falas, por nuk funksionon!

Puna është se nje anëtari i “thjeshte” nuk e komplikon veten kaq shume për te dëgjuar muzike, thjesht hap Youtube dhe kërkon te ka lali shpirt te kali xhan

[SPOTIFY]spotify:track:1KKNKDlRjPrpKV1X0S1COG[/SPOTIFY]
Dëgjim të kendshëm!

nuk punon
si

Provoje me [b]kete.[/b]

nuk besoj qe ka vpn per telefon! :smiley:

Se dolem dhe nga tema!

Një metodë që punon duke përdorur vetem një herë proxy.
Aktivizon proxyn më pas logohesh me facebook. Caktivizon proxyn dhe kudo të futesh me këtë fb funksionon.

Valdrin,nuk e kutpove.Thjeshte me vpn,ta pedoresh,ta shkarkosh dhe te besh connect via facebook.dhe
pastaj connectiosh nga Facebook-u!

[SPOTIFY]spotify:track:3tG9UOEUNKChTsgxw92P1q[/SPOTIFY]

Shume e rehatshme kjo spotify (y)

hahahhaha, po shpejt u bone “developer” ti :stuck_out_tongue:

Lol, kopjo vetem linkun e kenges, jo te gjith faqes :stuck_out_tongue:

Kur i bej copy spotify URI del keshtu Devis Xherahu – Akoma Se Besoj