NASA publikon fotografi të mahnitshme të Jupiterit

NASA ka publikuar disa fotografi te Planetit te Jupiterit, ku shihet nje siperfaqe gjigande e Oqeanit e akullt dhe sipas te gjitha gjasave aty mund te kete edhe jete.

uroj te kem vajt me pushime para se te plakem ;p