Ndihme nuk me hapen fotot ne facebook

Ne facebook me hapen faqet po nuk mi hap fotot e askujt,as te shokeve,e as te tjereve qe nuk jan shok te facebookut tim,kjo gje me ndodh vetem ne facebook ,se ne msn ,badoo,yahoo,etj, mi hap te gjitha,ju lutem me ndihmoni si duhet te veproj qe tre shoh fotot dhe ne facebook,flm pres nje ndihm nga ju,

Pershendetje ju keni nje problem kur futeni tek profili i shokve nuk ju shfaqen fotot e tyre ,

cfar Browseri perdor neser perdor Mozilla Firefox atehere bej nje azhorin (UPDATE) ose fshi Historin e Mozilla fierefox .

Kjo gje me ka ndodhur dhe mua por un me se shumti perdor Google chrom dhe me kete hapen fotot 100%

Provo njehere ti hapesh fotot nga google chrom . !

Pershendetje nese Mozilla Firefox e perdor shqip kontrollo -Mjete-Shtesa dhe nese e ke te instaluar FlashVideoReplace çinstaloje.
Kete problem pata edhe une para disa ditesh sme hapte fotot e shokeve dhe videot ne You Tube tani funksionon normal por edhe historikun duhet ta pastrosh si te rekomandoi MAJDI

Mire se erdhe!
Po i bashkohem dhe un bisedes :slight_smile:

Gjithashtu do te shtoja, çfare antivirusi perdorni?