Ndihme per faqet private ne Facebook

kam qen adminsitartore i 3 4 faqeve ne fb. pa pritur me eshte heqeu e drejta e adm ka rreth nje muaj. edhe shoket e mi qe kan qen adm ne keto faqe nuk kan me kete te drejet. qe nga ai momente keto faqe nuk perdoren nga askush… postimete e fundit jan te bere nga un. mendoni se dikush mund te mi kete mare keto faqe. apo mendoni se ndonje problem mund te kete ndodhur… theksoj qe e drejta e adm me eshte hequr ne koh te njete te te 3 faqet qe un isha adm. kerkoj ndonje sugjerim apo edhe ndonje ndihme naga ata qe jan me te ditur ne kete fushe. faleminderit

1- Ndonje nga shoket e tu te ka hequr si admin dhe nuk tregon
2- Ndonjerit i eshte “hackuar” llogaria dhe pasi ka shtuar veten si admin ka hequr te tjeret :wink:

3- Mos harro te na beni pak reklam ne facebook :stuck_out_tongue:

reni x me ben pershtypje se qe ate dite qe me kan hequr nuk ka ndryshura asgje ne asnje faqe… jan postimet e mia te fundit. te te 3 faqet… dhe mendova qe mos ka ndodhur ndonje gje,

Dhe une ashtu them,ose ju ka hequr ndonje shok,ose jane Hackuar,kjo eshte e vetmja mundesi.

Zakonisht kurr merren ne zoterim te tilla faqe, i mbajne joaktive per nje periudh te caktuar kohe ose ne pritje per dike ti blej!

Mos kishe mbyllyr adresen tende para nje muaji ?
nuk e dij nese behet tani , por me perpara kur mbyllje adresen u fshije edhe nga adm . Duhej te bente nje nga adm a tjer prap !!!

jo nuk e kam caktvizuar asnje her fb… pastaj kam pas edhe nje shok timin adm dhe ai eshte hequr ne nje koh me mua nga te gjitha faqet… edhe jam si sigurte qe s ai nuk eshte sepse un futem edhe te fb i tije dhe nuk ka shance te me genjeje… nuk e di jam fiksuar me iden se dicka ka ndodhur me fb ndoshtaj ndonje gabi humbje te dhenash se di si ta them. se e di qe keto faqe nuk i menaxon askush po beht gati 2 muaj…

Pse nuk u nis 1 e-mail staffit te fb kerkoju shpjegim

nuk e kam iden se si mundta bej kete gje…