Ndjehem mire kur...

Ndjehem mir kur shoh qe boshatisen pjatat nga gjella qe kam gatuar un :smiley:

Ndjehem mir kur shoh gjyshin tim te buzeqeshi ( e adhuroj )

Ndjehem mir kur shoh Erinen ne linj :smiley:

kaq per momentin

Ndjehem mir madje shum mir se kam mike te afert Laben:erinden,ulkinen urtesien etj etj…
Ndjehem mir kur me japin komplimnet per dizajnet qe bej
Ndjehem mir kur dalim ne piknik me familje
Ndjehem mir kur sot piva kafe me shoqen tim ku nuk ngopemi kurr me muhabete me te.

Ndihem mir kur :fle: :smiley:

ndjehem mir kur kercej :smiley:

ndjehem mire kur e degjoj Unikkatil-in :slight_smile:

hahaha sa i fiksuar qe je me kete

Ndjehem mir kur jam mir :smiley:

Ndihem mire kur njerzit qe kam per zemer jane mire :slight_smile:

Ndihem mire…kur une vete ndihem mire :smiley:

Ndihem mire…kur gjithe njerezit e planetit toke…jane mire…:slight_smile:

Po ti nga un e kopjove kete kopjace :@

kujt i thua kopjace ti eeeeeeeeeeeeeeeeee?..:@

eshte e qarte se njeriu do te ndihet mire vete njehere pastaj bota verdall :smiley:

Ndjehem mir kur ushqehem mir.

o derman erdhe ti?..je ushqyer mire sot mesa duket eeeeeeeee?..

Jo sot akoma jo dje po :stuck_out_tongue:

hahahhahahaha flet per dje ti derman hahahahaha

ee shija me mbeti nga dje …

kejt SHQIPTARIA e ka fixim ate! :smiley:

Ndjehem mire kur degjoj Muzike Patriotike :slight_smile:

Ndihem mire kur ha kumbulla :smiley:

ndjehem mir kur shoh shoqen time te lumtur :slight_smile:

…qe jam me 1 fetyr !dhe nuk i ndryshoj .

kur e degjoj ket’ kengen, ndjehem shuuuum mire :slight_smile: :slight_smile:

//youtu.be/6aNmg88KvXk

Pse ka njerz edhe me dy fytyra…:mendoj: