Ndodh edhe kështu në futboll

Futbolli është një sport ku emocionet e mëdha shpesh të bëjnë të dalësh nga vetja. Një revistë angleze rikujtoi disa prej momenteve “ikonike” kur emocionet kanë patur ngjyrë rozë, në fushë dhe jashtë saj.

Momentet e ëmbëlsisë midis Ibrahimovic dhe Pique, puthja e famshme Scholes-Neville, gëzimi i Buffon pas fitimit të titullit me Juventusin apo vendosja e Gutit në faqet e para për një moment intim mbeten disa prej rasteve më flagrante të “futbollit rozë”

PO te lezetshem kta te parafundit:roll:

keto jan te gjitha modifikime qe nga e pare te e fundit…

hahaha sa te lezetshme
sma do mendja te jen modifikime…ndodh qe ngaterrohesh , dhe nga emocionet e puth tj ne buz :stuck_out_tongue:

nja dy duken modifikime! por me gjithe ato kamera qe jan ne stadium, se besoj se behen “te tilla gjera”!

e sikur te ishin modifikim por ece beso ku kemi parasysh sa camera percjell nje ndeshje futbolli…

Ja fusin kot

ahhahahahahaahh