Ndonjehere.....

…ke nevoj te rrish vetem !

ndonjehere mendoj ta le cigaren, por nuk mundem :frowning:

ndonjher mendoj te kthehem pas ne koh

ndonjeher thua "ca po me ndodh "

ndonjeher ndihesh i/e braktisur

Ndonjeher ke deshir te ndalon koha

ndonjeher ndjej nje boshllek perbrenda :frowning:

ndonje here jeta me duket egoste!

ndonjeher gjithcka me duket abstrakte

ndonjeher them " a te kisha ca shoqe te miat ktu ne forum :shok:" …ca do i punonim :li1: …:smiley:

ndonjehere, besa jo ndonjehere po bukur shpesh them me mire qe sjam atje :smiley:

hahaha psee :ehi: , sjemi kanibale ne :smiley:

hahhahahaha labja:P jo jo seshte puna aty, po nbaze t`rrethanave dhe problemeve, eshte me mire ktu :smiley:

ndonjehere mendoj si ishim dikur… :(:frowning:

ndonjeher them pse duhet gjithmon une???

ndonjeher nuk mjafton vetem ta thuash , por edhe ta zbatosh…:!:

Ndonj her them se do behet mir patjeter mbasi ndodh e keqja edhe e mir do jet afer

ndonjeher nuk arrij dot ta kuptoj as vet …

ndonjeher pyes veten pse na rrethojn njerez kaq te poshter

cke kshu ti zemer ??? :puthje:

pse moj motra , un sjam njeri ?..