Ne cilin muaj keni lindur??!!...Ja cfare dmth ka!....

1 Janar : Lindin shakaxhijnte

2 Shkurt : Lindin tecmendurit

3 Mars : Lindin flirtuesit

4 Prill : Lindin te bukurit

5 Maj : Lindin te ndjeshmit

6 Qershor : Lindin seriozet

7 Korrik : Lindin te sinqertet

8 Gusht : Lindin personat sexy

9 Shtator : Lindin udheheqsit

10 Tetor : Lindin romantiket

11 Nentor : Lindin te persosurit

12 Dhjetor : Lindin simpatiket…

7. Korrik : Lindin te sinqertet :slight_smile:

4 Prill : Lindin te bukurit

:oops:

mars -lindin flirtuesit :mendoj:

Dhjetor

      • Updated - - -

VALL SIKURE TE JET E VERTET

Ky studim me se i vertet, prap se prap udheheqes mbetem :wink:

hahahahahaha ndonjehere nuk i gjejne …:stuck_out_tongue:

Desha me ditë po maskarenjtë vjedhësit vrasësit në çfarë muaji lindin?

Ja paska keput kot per ne te qershorit :tongue:

Po ne qe i kemi te gjitha si i behet? :stuck_out_tongue: hahaha

Dhjetor: qenkam simpatik :slight_smile:

ncncncnc :rolleyes: muaji jot me siguri ka cilesin e modestit apo jo :stuck_out_tongue:

Shtator :slight_smile: cun i paster haha xD

ue , sa shtator mo derzi. se mos te kalon ditlindja e sna qeras…pa gjej vend e futu :turpi:

hahahahaha ja se ta thot lirenti.com moj moj ku e ke mendjen ti? …:stuck_out_tongue: me 20 :slight_smile: o derbardh thuaj :slight_smile: po me si joo vetem ejani… :slight_smile:

Maj : Lindin te ndjeshmit

e pska gjet

hahahahha qenka ngjall Olseni!!!..hiiiiiiiii cfare do kthejme permbys…:stuck_out_tongue:

e ca ka per te qeshur ketu se qenkam un gjall?:stuck_out_tongue:

hahahahaha me vjen per te qeshur sa here shoh ate foton tende prandaj…dhe per nje moment mendova se nuk do ta shihja kurr ate foto te elektrizuar ose centrifuguar hahahahahaha

Mars : Lindin flirtuesit, :stuck_out_tongue: