Nese jeta do te degjonte c'far do ti thoje?

Nese jeta do te degjonte c’far do ti thoje?

un do i thoja hidhi pak syt ktej nga mua se me le ne hije :stuck_out_tongue: :slight_smile: :slight_smile:

sa tem emir pergezime Urtesia:ciao: per temne ,shum gjera do ja thoj por tani ne ket momen me vjen ne mendje kjo qe do jam them

,JE LODHUR NGA UN QE ME MALTRETON CDO HER,?

un do i thoja
pse je kaq e shkurter ne gezime , dhe kaq e gjat ne hidherime ?

une do i thoja
Mos me le edhe per ja 100 vite

Mi kthe njerzit qe mi moreee…

kthema kohen mbrapa !

e bukur kjo

Hpe deren se po vi …

jete me ktheh ne kohen kur isha femije:qeshi:

Qe ti mund te me shmangesh sa te duash,por e di qe je pas meje,ne c’do levizje qe une bej,interesohesh per gjithcka qe mbartin emrin Erinda,:P…dhe mos harro Erinda,nuk njeh kohe,dhe fjalen jete,se eshte vete jeta,qe kur lindi,jeta qe zoti i dha,quhet Erinda,qe mos qoft ishallah

na gjuaj ndo1 cigare se o’ bo puna keq ktej per duhan :stuck_out_tongue:

mesome dhe mua te luaj ashtu si luan dhe ti…

Na hiqe ca kg qe te na e besh jeten me te lethe.

vafsh ne djall :@

ate qe kam thene perhere!

JETA je me e mira qe kam pare ndonjehere …sagapo !!!

Pse je e till egosite

cfare ke ti zemer :frowning: :nugush:

ahhaha o rrushe po e till eshte cfar te bejm ne tani:(