Nese ky/kjo lart do ishte i/e dashuri/a juaj...

[b]Cfare do benit nese ky/kjo lart do ishte i/e dashuri/a juaj??

Shprehuni lirshem e pa ofendime!!

Vazhdoni…[/b]

nuk do te besoja se do te isha e dashura jote. jo per gje por nuk kam terheqje ndaj femrave . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sdo e kisha lene te fliste me asnje djale!! :lol:

je xheloze per mua ti mi dreq ??? :lol: :lol: :lol:

une do te lija te flisje me djem por vetem me ata qe njoh une . ata qe nuk i njoh nuk do tu flisje hiç :lol:

:lol: :lol:

Ncncncnc do ta kisha mbyll brenda e celsin do ja hidhja qenit te komshiut!! :twisted:

une do ti hidhja kete lart komshiut dhe celesin do ta mbaja vete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nese kjo lart do ishte e dashura ime do kalonim festat bashk

Do i kisha thene mos puno kaq shume se u lodhe!! :smiley:

:roll: :dashuria:

Do i kisha thene te fala mi bej komshies!! :stuck_out_tongue:

Ja thashe :roll: :lol: :lol: :lol:

Do i thosha mos ha aq von e se nuk tret dot ushqimin :lol: :lol:

Do Isha Bo Vete :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Se Kjo Ene Mund Ta Mate Veten :stuck_out_tongue:

nese ky siper do ishte i dashuri im, une do aplikoja per vize tek psikiatriku

Do i uroja mireseardhjen gjithashtu fat e lumturi!!:slight_smile:

ne kjo do ishte e dashura ime do i thoja ku je moj ka ke bredh moj :lol:

Hahahaha!

Kte lart do e beja me fol me vete dite e nate nga inati!! :lol:

kjo lart pe me mbajt n pllom te dores nuk fol me vete un :lol:

Po ti re ca bo ketu siper :lol: :lol: :lol:

Po ti mer do me hiqesh qe aty se sa here qe hyj ketu me del ndonje mashkull!

Sikur Altini te ishte e dashura ime do i blija nje pale kepuce me taka per Vitiriu!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: