Nese ne keto caste shihni nje yll ne qiell cfar emri do ti vini?

…?..

Sahit :smiley:

NastraDin

menekshe & halili :stuck_out_tongue:

I ka vdek nena ketij muhabeti eshte i mbaruar, u miratua emri lolz :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Luli vogel, lart ne qell

hahahhaa e fort kjo :smiley:

emrin tend…

emrin tim ? :smiley:

:stuck_out_tongue:

do i veja emrin e nipit se e du shum Arti.

hahahahaah po po

Un kur shikoj qe ka ne qiell ndonje yll qe shndrin me shum se te tjeret…them ai eshte ylli im…kshu qe …emrin tim do i vija :D…:stuck_out_tongue:

un tani ne ket cast do i veja emrin e mamit tim ps . l love mom!

oooo sa pyetje bukur…ama pergjigjen se them…:D…kush ka inat te grij sallat :stuck_out_tongue:

ndersa une , kur te shikoje yllin qe bie nga qielli, emrin do ja voje , LABJA :slight_smile:

Aurora :angel: do ja vija emrin, asnje lidhje me antaren :stuck_out_tongue:

ore…e di luki kte qe sapo ke shkr ti ee

hahahhaha labe eshte sqaruar djali nuk e ka me mua :p…kjo luki kush eshte moj moter…apo Aurora e vertet :P…hahahhaha

Nuk e njohe fare, jemi pole te kunderta, eshte materialiste e madhe dhe te do vetem per interesin e saj "shtriga:angel: " :stuck_out_tongue:

ca thua mo…esht e kunderta…aurora esht pikerk…luki esht si cokollattttt milka…i njeh mir ti apo jo :stuck_out_tongue: …hahaha sa me ka mar malli