Nese shitesja e dyqanit eshe seksi, burrat shpenzojne me shume

Ky thashethem eshte per te gjithe ata qe duan te rrisin paska shitjet ne dyqanin e tyre! Ne fakt me shume se nje thashethem eshte nje studim i disa kerkueseve belg dhe hollandez.

Ata dolen ne iden se sa me sexy te jete shitesja aq me shume do te shpenzojne meshkujt! Sidoemos kur meshkujt jane singel ata blejne sende te kushtueshme dhe lluksi.

Studimi eshte bere mbi 133 meshkuj! Mendoni se kane te drejte? :akullore:

hahaha shum te drejt madje esht mir femrat te punojn ne cdo dyqan keshtu do ket rritej te ekonomis hahha

huh po mana duan meshkujt … pale kur ven ne dyqan thon ca kerkojn pastaj thon ju cme sygjeroniii … hahaha

Hahhah, kur pyesin, çfare me sygjeroni se ka mendjen fare per te blere! Vetem per tu futur ne muhabet me shitesen! Me kujtohet 1 dite vere me nje shok! Jemi futur ne nje dyqan veshjesh nga dreka dhe kemi dale kur u mbyll dyqani ne oren 8, pa blere gje! :smiley:

hahahhaha paskeni ber kerrdin me muhabet ju renii ahhahahha

po po, ishtin dhe nga ato ditet e nxehte qe sdilte njeri nga shpia, nuk te shqetesonin klientet e tjere!! :smiley:

hahahhahah sa te zgjuar juuuuuu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ncncncnc

kto i bejn vetem donzhuanet :cekan:…por…duke qen se te gjith meshkujt jan te till , i bie qe ky sondazh te jet meseee i vertet :roll:

o reni po mir mo po ndonje pun i bet asaj shiteses ju ??? :stuck_out_tongue:

O reni jo te gjitha jan te tilla si ajo ne foto , heeh se bej kot ca :stuck_out_tongue: ka edhe nga ato qe nuk i shkel njeri ne dyqan ::stuck_out_tongue:

Hipnoze eshte nje shitese e bukur :slight_smile: eshte e vertet qe te ben te blesh dicka patjeter,ne shqiperi po nuk qe shitesja e e bukur sbehet fjale te hyj njeri ne dyqan.

Kliton, imagjino bariseten bukuroshe :slight_smile: - 20 kafe ne dite! Gjithe klubi plot çdo ore!

Jo ai shoku im donte te te blente pantallona, por si vinte masa :smiley: hehehe, gjithesesi ishin dy shitese!

Po te ishte baristja ashtu,10 here do shkoja une ne dite ,5 here do pija kafe,nja dy here sikur kisha harruar ndonje gje,3 here sikur do kerkoje ndonjerin,dhe 2 here te tjera per te blere cigare,kshu kot fare vetem te shihja baristen e mire :slight_smile: :slight_smile:

hahahahhahahhahahha

parameno me qene ajo ne 1 club… bohesh 8she pa i pi 2 gota :smiley: lol

Te gjithe Baret/Klubet shqiptar kane kamarier djem! :((((((

nuk kemi kultur te na sherbej nje femer! :frowning:

mendimi im eshte qe kamarjerja apo kamarjeri nuk me prish shume pune ,ne fund te fundit nuk eshte kjo ajo qe me afron ne lokale ,ka vende te tjera per keto pune qe ju shkon mendja juve .:Pahahahha.une per vete shkoj neper lokale qe jane banakieret femra jo per ndonji gje por thjeshte sepse jane me pastra .:stuck_out_tongue: