Nje e mete e femrave

Mmmmmm…ka nje te mete qe nuk ka te sosur…mendon me shume per mirqenien e familjes,shoqerise,punes se sa veten e saj…kur ka kohe te lire…thote:,uuuuu qenkam dhe une…si me kishte dal nga mendja?..

Ahhh sikur te kishin 1 te mete :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

_ konsiderojne jeten si skene ,ku rolin kryesor duan ta luajne gjithmone , gje qe nuk behet !

qe linden femra…

femrat kur lindin skan te meta ,te meta jane vetem etiketimet e shoqerise ndaj tyre e i detyron te jene kaotike si ne emocione ashtu dhe veprime

po ku kan te meta femrat ore… jeni ne terezi ju? :stuck_out_tongue:

qe objektiv kane te dominojne nje dite mashkullin, sa do e larget apo e parealizueshme te jete …

kundershtoj automatikisht shprehjen tende Landi…sepse femrat as qe i marrin parasysh meshkujt…e jo me te harxhojne nje dite nga koha e tyre per te lodhur hapat pas tyre…hahahahahaha (shaka)…se e kam thene une…jane nje e keqe e domosdoshme

dhe un jam kunder thenje se landit:o landi me i kujdesshm mor djal me femra ato jan vet jeta:) po e meta e tyre eshte se besojn shum :mendoj:

sikur me mashkullin qe e ben te lumtur pafund te jete ,ne nje xhiro do kujdest me finese per te rene ne sy .,kjo s’ha diskutim …

      • Updated - - -

nese femra qenka vete jeta ,mashkullit cfare i bie te jete? …ah se me kujtove dicka “trupi im prej katundari te thekur qe leron mbi shpinen e grave te dhena per …!!”

Ato llafet pa vend sikur ti rrallonin pak mire do benin :smiley:

hahahahah ha diskutim se s’bene…sepse mashkullit nuk i hyn ne pune lumturia per te rene ne sy…qe perkrah ka nje vajze te mire…thjesht ndihet mire…po edhe ai qe nuk eshte i lumtur jam i bindur se e bene…

qe i duket vetje sikur jan me te zgjuara se meshkujt :stuck_out_tongue:

Femrat Olsen nuk vuajn te duken me te zgjuara se meshkujt…jane meshkujt qe e kerkojne me ngulm kete!!!..Femrat vuajne vetem te kene nje jete normale si te gjitha qeniet e gjalla…pa rremuj…pa fjale…por te qete…

Kane dicka ne mendje ,dhe do ta marrin se sben ,packa se mund te paguajne edhe cmim per zgjedhjen e bere …

qe eshte shum temperamente

…Femra nuk ka nje te mete…por eshte totalisht e till…eshte shume budallacke…shkurt muhabeti…e verber…dhe shurdhe…:frowning:

moj mos ke ngatrru titullin ti mendon se je duke fol per meshkuj:p

Nder shum te metash qe kan :p, mendoj se flasin pak shumm

hahahahhaha jo moj rrushe nuk i kam ngaterruar…sepse nuk para me ndodhe te ngaterroj asgje…jam esell per c’do veprim hahahahahaha…eshte e vertet vetem se nuk na vjen mire!!!..:muk: