Nje faqe per te mesuar Frengjisht

Ne kohet e sotme fale kompjuterit dhe internetit mund te mesojme gjithçka po te kemi deshire dhe vullnet. Si ne rastin e profesioneve si dhe ndonje gjuhe te huaj.

Nga faqa tresbienfrench.com gjithekush nga ne qe deshiron te mesoj disa fjale per komunikim ne gjuhen franceze mund ta beje falas.
Ju mund te mesoni nga bashkbisedimet me te thjeshta, ngjyrat, numrat, kafshet si dhe nivele me te avancuara.
Faqja eshte e ndertuar ne menyre fare te tjeshte dhe mjaft interaktive me perdoruesin.

Meso Frengjisht online.

Interesante dhe shume e nevojshme,do ti hy nje here te mesoj disa fjale,me nevoiten.

Po keto gjera duhen. Sidomos ne france qe sfjet njeri gjuhe tjeter :slight_smile: me sakt nuk duan te flasin gjuhe tjeter perveç frengjishtes. Dhe te pakten gjerat per hotelin, apo ku eshte kjo rruge etj jane shume shuuume te nevojshme.

shum flm per ndihmen :)))

Informacion i vyer…sepse eshte gjuhe shume e bukur!..(y)

sa gje e mir qe esht prz…po ne kte periudh skam koh as per te degjuar nje keng ne youtube , e jo me te mesoj dhe frengjishten… :frowning:

s’besoj!

[COLOR="#000080"]lool, Ice shijet nuk jane te njejta , Aurores i pelqen ty jo :smiley:
Une psh vdekje e kisha kur e msoja n’shkolle , tani me pelqen :D[/COLOR]

Se c’degjova dhe nje faqe shume te mire per te mesuar Gjermanisht po spo me kujtohet,ne qoftese i ka rene dhe ndonjerit nga ju ne vesh ta ne e thote :slight_smile: