Një gol që të lë pa fjalë

Edhe pse një gol i bërë nga një lojtar i panjohur gjithsesi është një gol që ja vlen të shihet sepse rrallë herë mund të realizohet,cdo gjë është perfekte tek ai gol i cili të bën ta rishikosh në cdo cast.

“Pa Modou Kah” quhet personi që ka shënuar këtë gol të shkëlqyer. Ky është një gol i shënuar në ndeshjen Roda-Venlo në kampionatin hollandez
//youtu.be/sPrHZuZqW8w

Bo sa bukur e beri ai …

kryeveper dhe mua me pelqu shummmmm

shume i bukur fantastik

haha me bukur e beri ai komentatori…ohohohohhoouuuuu :smiley:

paka a shum te njejtin gol ka realizuar edhe ronney ne ndeshjen man unt man city. por ky eshte pa dyshim kryeveper spektakei verte. keto gola vetem un i bej ne pro evolution

edhe ERIC Hassli te le pa fjale apo jo??? shijojeni kete

//youtu.be/tJYT9s-iPIU

Shume i bukur :slight_smile:

dhe nuk mbaron me kaq. mere edhe kete tjtrin renoo
//youtu.be/w8Vfdx7LEh4