Një grua akuzohet se vrau partnerin me gjokset e saj!!

Një grua po përballet me akuza për vrasje, pasi dyshohet se i ka shkaktuar vdekjen të dashurin te saj me gjoks.
Donna Lange, 51 vjeç, është raportuar se i ka përplasur në fytyrë “asetet” e saj të dashurit gjatë një nate, ku ajo dhe disa miq të tyre e kishin tepruar me pijen.
Dëshmitarët kanë thënë se Donna e kishte hedhur poshtë në dysheme disa herë gjatë natës partnerin e saj. Një tjetër dëshmitare, ka thënë se viktima i ishte lutur partneres që ta lejonte të merrte frymë, ndërsa ajo i kishte përplasur gjokset në fytyrë.
Dëshmitarë të tjerë kanë thënë se viktima mund të ketë pasur një krizë në zemër, por një tjetër e ka mohuar atë. PDonna Lange po përballet me akuzën për vrasje të shkallës së dytë.

:lol: :lol: :lol:

Vdekje te embel paska patur :smiley:

hahaha Arjol :stuck_out_tongue:

Paj duke pare madhesine & peshen, mund te ket ndodhur :stuck_out_tongue: lol

Pa dashje e paska vrare :stuck_out_tongue:

51 vjec ajo nuk eshte vdekje e embel :stuck_out_tongue:

mir ja ka ber :@

haha…me sa po shoh e paske lexuar artikullin …prisja tu intrigonte lajmi me teper ( apo fotoja :tongue: )