Nje ndihme ketu te kuzhina

Lexova me radh po nuk me zuri syri dikun embelisra me molla dhe frute tjera, ne fakt nje kish sjell nje antar po ashtu me molla siper nuk dua, po me molla dhe frute tjera se perzihen ne brum gjitha se bashku.

Ja e ke then vet erina…

, po me molla dhe frute tjera se perzihen ne brum gjitha se bashku.

griji frutat dhe perzjeji me brumin :stuck_out_tongue: ,

Po ka lloj lloj embelsire motra qe mund ti perzjesh me cfare fruti te duash…zakonisht vendosen siper per zbukurim…por ti i do brenda…griji shume imet…dhe perzjeje me brumin e pergatitur…por mos shto shume moll sepse venden ku peshon molla mbetem brum pa pjekur…duhen ne sasi te vogla…

un du nje me frute brenda Aurora. ne fakt e bera sonte nje po me dul pak e holl. mami im i don shum embelsirat me frute.

Vizito linkun per kete Embelsire me Molle

ose nje tjeter e ngjashme

Embelsire me pjeshke!

Lyheni taven me gjalpe dhe hidhini pak sheqer nga ai i pa perpunuari! Shtroni pjeshket si ne foto. 4 veze i rrihni me 110 gr sheqer. Hidhni 110 gr miell, 210ml qumesht, 1 pako vanilje,pak likuor nese deshironi, pak kripe dhe e hidhni taves. Futeni ne furre dhe ju befte mire
Marre nga: https://www.facebook.com/ArtiGatimit

Ju befte mire!

Faliminderit shum renix.

ps kjo likuor cfar eshte?

eshte pije e lehte! Befte mire!

do thot ben edhe pa te apo jo . cfar do kish zavendesu kte?