...nje ndjenje...

…Nje ndjenje … keshtu vendosa tja vija titullin ksaj teme … nuk eshte ndonje teme apo debat per tu diskutuar … eshte thjesht dicka qe erdhi krejt natyrshem … shume nga ne ne kete forum apo qoft dhe jasht saj (ata qe e lexojn) e kane provuar ndjenjen e te qenurit te dashuruar … po un akoma nuk e di nese e kam provuar kete lloj ndjenje apo jo … eshte e thjeshte te thuhet … eshte thjeshte “nje ndjenje” por jo aq e thjeshte per tu provuar … duken e thjehste ne aparence po eshte e veshtir ne thelb … eshte nje lloj valleje qe po u fute ne te a del dot me jasht saj ??? … jeta te ve ne prova nga me te ndryshmet e me te cuditshmet qe mund te ekzistojn …sic po me ve mua tani … per shume nga ju ky shkrim do te duket i pa qart i ka kuptimt po duket se ne te vertet qellimi i vertet i ketij shkrimi apo i kesaj teme te jet vertet i till … i pa qart i pa kuptim … jo vetem per ju por edhe per mua … sa shume eshte folur e shkruar per kete ndjenje … e c’nuk jane thene per te … kam dhe un per te then dicka ose me sakt per ta perkufizuar kete ndjenje me nje fjal tjeter=> FUQI E MBINATYRSHME DHE “POSHTERUESE” … e till sepse te ve poshte … per hir te saj romeo e zhulieta vrane veten … per hir te saj kan ndodhur shum krime … per hir te saj njerezit kane marre kercenime … per hir te saj un ndoshta po vuaj …

kush te ka ber ty te vuash moj e hengert ndonje gje ate
:stuck_out_tongue:
:puthje:

ahhahahahhaa asnje labe thjesht me erdhi frymzimi dhe shkruajta dicka :smiley: :smiley: :smiley: