Nje pershendetje e vecant shkon per..

Te gjith ju çuna e goca… duke filluar nga Iceman,Renix,Majdi,Bessy,Klinton,Daku,Labja,Ulkina,Erina,Kuklla,Ditixx‎ e disa te tjer qe nuk me kujtohen emrat (sorry… :s) shum pak ju njoh (por per aq pak sa ju njoh jeni persona te vecant per mua!) kam shum respekt per ju! You’re The Best…! :slight_smile:

faleminderit shum albanianboy veq mu me paske harru pa pershendetje sido qof, te pershendes ty shum

Nje pershendetje dhe per ty ABoy :slight_smile:

Ore ku ke pas qen me pun me perpara ti

Megjithse as une nuk isha ne liste,eshte gjest i bukur kjo pershendetje…Flm :slight_smile:

faleminderit, dhe un te pershendes ty dhe gjith te tjeret!

Nje pershendetje e vecante per te gjithe vajzat e forumit…

faleminderit ruthi te pershendes edhe un ty dhe gjith te tjeret…

T`pershendes edhe un ty braq, njëshe je :D!

Obobo… ke paskam harruar dy gocat nder me te mrekullueshmet! me falni shum… nuk me jan kujtuar emrat sinqerisht :frowning: Por ja qe jam ketu dhe temen kot nuk e bera por e kisha nje qellim… ja ku vjen dhe kjo pershendetje e vecant per ty Urtesia dhe per ty Ruthi! :slight_smile: My Dear Friends! :slight_smile: :slight_smile: Edhe nje :perqafim: per ju shoqerisht! :slight_smile: nuk ka perse te me falenderoni… :slight_smile:

hahah…Ska gje Alb boy sepse jemi te shkathta vete ne cupat…;)…te pershendes dhe une ty!..:slight_smile:

pershendetje dhe per ty albanianboy me mir vone se hiq haha pak shaka…

pershendetje per te gjith cuna dhe goca te keti forumit jeni 1-she fare:

hahahahaha ju flm shumm… sme jeni kujtuar perzotin :frowning: ju kerkoj ndjes :slight_smile: ( kshu qe duhet te me falni se jam cun i mire ) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Me pelqen shoqeria juaj :slight_smile: Edhe pse nuk mundem te hyj shpesh her ne forum me e rendesishmja eshte qe e gjej kohen te pakten per tju pershendetur juve qe jeni te mrekullueshem si cunat dhe gocat qe kam njohur deri me tani! :slight_smile:

flm albano …dhe un te pershedes ty
nje pershendetje shkon per MATUREN ME TE MIR NE SHQIPERII ( qe esht klasa ime :smiley: )

pershendetje shkon per te gjithe ju…sidomos per Rrugacin e Vogel qe nuk e kam pare me rrotull…

shuuum flm per pershendetjen albanianboy respekte dhe nga ana ime :slight_smile:

Pershendetje ehe nga ana veriore e Kosoves te cillen e keni harruar ju shoqeria e forumit fare :S

pak shaka ju prsh tgjithve…

Nje pershendetje per ty urtesia se je tani ne forum

flm pershendetje dhe per ty erinaa…