Nje pershendetje per stafin e forumit :)

Po hap nje teme qe te kemi rastin te pershendesim te gjithe stafin e forumit Lirenti per punen qe kane bere dhe vazhdojne te bejne per forumin ne menyre qe te gjithe shqiptaret kudo qe jane te kene mundesi te kalojne caste sa me te kendshme mes shoqerise se njeri tjetrit :slight_smile:

Une ju uroj shendet e lumturi dhe suksese ne jete :slight_smile:

Pune te mbare dhe faleminderit per gjithcka :puthje:

Alb-Angel :slight_smile:

Une falenderoj Administratorin per punen qe ka bere gjate gjithe kesaj kohe.

Gjithashtu per durimin e tij, dhe ne menyre te vecante per peruljen dhe gaditshmerine qe ka treguar gjithe keto kohe, ne lidhje me sugjerimet, korrigjimet dhe mendimet qe ne kemi bere lidhur me shume gjera per permiresimin e faqes. :wink:

P.s. Lirenti, nuk e kam harruar premtimin qe kam bere. Do ta bej ate dhurimin e vogel per mirembajtjen e faqes, sa te gjej menyren e dergimit :smiley:

Edhe une dua te falenderoj Administratorin e ketij siti per te gjithe punen e palodhshme qe ka bere dhe vazhdon te beje. :duartrokas: :duartrokas: :duartrokas:
Gjithashtu falenderoj te gjithe bashkepunetoret e ketij siti. Vazhdoni gjithmone keshtu se jeni me te miret. :ok: :ok: :ok:

Pershendetje Staff-i!

Paskeni bere nje gje te madhe, shpresoj qe ky projekt i juaji te mos ndalet asnjeher.

I pershendes edhe une te gjith Stafin e Lirenti.com dhe ju deshiroj suksese edhe te metutjeshme … :slight_smile:

Jeni me te miret !

Pershendetje dhe nga une per stafin e Lirenti.com, pa dyshim shume pune te mire kan ber ,ju uroj shuksese te metejme