Nje puthje per nje antar! nr2

Kushdo qe ka deshire te jap nje puthje (me korrespondence) per antaret e ketij forumi :grin: mund te beje ne kete tem.

hajt pra se po filloj une e para dhe do jap nje puthje per ate qe do postoje pas meje

Alb-Angel

Argetim te kendshem!

Nje puthje per gocat e forumit :smiley:

une do ti qeras djemet e forumit me nje pudhje uahhah :stuck_out_tongue: :bebe:

Dhe nga mua nje puthje per gocat e forumit :stuck_out_tongue:

:ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva:

per juve ka 1 :stuck_out_tongue:

HAHAHHAHAHAHH -4- WTF:P Shikone kete mendjen e prishur :stuck_out_tongue:

E pash me heret nje foto ne fb kur femart i thoj femres ta ha zemren femra tjeter kenaqet, kurse kur meshkujt i thojn nje mashkulli “ta ha zemren” personi tjeter menher acarohet lol

me lek po deshet:D

E mire , per ty po bej nje ulje çmimi :stuck_out_tongue: loool

hahaha per ty lol pa lek:D

haha

Nje puthje per ket çunin siper, per Renix, Ice ,Majdin , Arjolin , Polog-un …etj :smiley: Eri -n , Erinen, Laben , Emaus-sin, Nertin, …etj me i llaf per te gjithe aktivet
e forumit :smiley:

avash se te mbaruan puthjet:P lol

disa nga ata qe permende ti nuk jane me aktiv qe keshtu nuk meritojne puthje:)

:rolleyes:

:frowning: :stuck_out_tongue:

per mima se esht on tani

Avash moj se edhe un on jam:D

:rolleyes:

:(:stuck_out_tongue:

po pse edhe ti je goc!

Pse moj vetem gocat puth ti :stuck_out_tongue:

Mos u merzit se ka per te gjithe :smiley:

muuaaaahhhhh per ty :wink: