Nje pyetje per llotarine amerikane

Me ka dale llotaria por une jam mbartese e hepatitit B.a do ndikoje kjo te pergjigja

me se miri eshte te pyesesh qendren e aplikimit! Ata mund te te japin informacione adekuate per kerkesen qe ke!

Ma shpjego pak me mire te lutem.Per cfare qendre aplikimi e ke fjalen.Ne cilen faqe duhet te hyj?

po nese e ke fituar loton, sic po thua ti, aty ne e-mail apo ku te kane njoftuar, duhet te kete edhe nje nr kontakti! Telefoni dhe bisedo me to…